Nuoma

Mūsų įmonė yra pasirengusi sutinkamai kliento poreikių išnuomoti dirbtinio ledo arenos komplektą su visais reikiamais aksesuarais. Į standartinį nuomos komplektą įeina šaldymo mašina (čileris), išvyniojami šaldymo kilimėliai, apsauginiai bortai ir kiti ledo arenos aksesuarai sutinkamai kliento poreikių.

Renkantis komplektą nuomai yra būtina atsižvelgti čiuožyklos dydį, elektros ir vandens įvadus vietoje kur planuojama įrengti čiuožyklą. Kuo čiuožyklos plotas bus didesnis, tuo didesnis bus elektros ir vandens suvartojimas. Populiariausi visuomeninio čiuožimo čiuožyklų išmatavimai yra 12x20m, 15x20 ir20x30m. Tačiau galime pasiūlyti ir nestandartinių išmatavimų.

Standartinis nuomos sezonas yra nuo lapkričio iki vasario mėnesio, kada aplinkos temperatūra neviršiją +10°C, esant aukštesnei lauko temperatūrai, ledo palaikymas galimas, tačiau smarkiai auga elektros suvartojimas.

Ne sezono metu taip pat galime pasiūlyti šaldymo įranga (čilerius) kurie tinka kondicionavimui ir kitiems aušinimo tikslams.